Vstupenky na: Jersey Boys

Jersey Boys

4.4 (23)
Od 1 637 Kč
Jersey Boys je muzikál o hudební skupině The Four Seasons, který se na West Endu těší velké popularitě. Vstupenky na londýnské představení za zvýhodněnou cenu zakoupíte zde!

Příběh Frankie Valliho a skupiny The Four Seasons.

Londýnský muzikál Jersey Boys je představení o hudební skupině The Four Seasons, který měl na West Endu premiéru v roce 2008 a od prvního dne se stal velkým hitem.

Muzikál Jersey Boys vypráví příběh chudého chlapce Frankie Valliho a skupiny The Four Seasons z Newarku, kteří se z ulice vypracovali ke hvězdné slávě. Uslyšíte zde jejich hity Sherry, Big Girls Dont Cry, Cant Take My Eyes Off of You, Oh, What a Night a řadu dalších.

Otevírací doba

Tuesday to Saturday 7.30pm Tuesday & Saturday 3pm and Sunday 5pm

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 hours 30 minutes

Zobrazit informace

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Adresa

Trafalgar Theatre

Adresa
14 Whitehall London SW1A 2DY

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy