Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

Theatre Royal Drury Lane

Theatre Royal Drury Lane

Theatre Royal Drury Lane

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: Muzikál Frozen (Frozen the Musical)

Muzikál Frozen (Frozen the Musical)

4.8 (34)
Od 1 332 Kč

Připravte se na to, že se hezky od začátku zamilujete do nejnovějšího Disney muzikálu, tentokrát v Londýnském West Endu.

Přehled

- Zažijte slavný Disney příběh na prknech divadla

- Poslechněte si hity, jako je “Let It Go”

- Zažijte okouzlující prvotřídní kulisní umění

- Užijte si příběh sesterské lásky

- Vyberte si vlastní sedadla

Co mohu očekávat?

Neuvěřitelné vizuální efekty, dechberoucí kostýmy a scenérie, ze které vám bude hlava stát přináší příběhy sester Elsa a Anna zcela novým způsobem. S oblíbenými songy z filmu – ale také překvapením od autorů Let It Go – se přenesete do Arendellu od prvního momentu zvednutí opony.

Kasovní trhák Frozen vypráví svůj příběh ve dvou jednáních a obsahuje nové písně a materiál příběhu! Produkce má dvojnásobek hudby v porovnání s filmem.

O čem je muzikál Frozen?

Elsa a Anna jsou sestry a princezny Arendellu. Elsa má kouzelné schopnosti, díky kterým dokáže vytvářet sníh a led. Zatímco pro obě sestry je to zábavné, jejich rodiče, královna s králem se obávají, že si kvůli svým schopnostem může Elsa ublížit – nebo ublížit Anně. Jak se ukáže, obavy se stanou důvodem, proč se Elsa začne distancovat od Anny.

Po smrti královny a krále má Elsa po dosažení svých 21. narozeniny usednout na trůn. Ale když se její síla začíná vymykat kontrole přímo před dvořany, je označena za nestvůru a utíká. Nyní je na Anně a jejích kamarádech, aby Else pomohli. Dokážou Elsu přimět k tomu, aby milovala sebe samotnou? Jak mohou zlomit kouzlo její ledové síly, aby se necítila tak osměná a odstrčená? A co je nejdůležitější: chce se Elsa vůbec změnit?

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?

Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky odeslány na zadanou e-mailovou adresu. Stačí se prokázat vytištěnou vstupenkou nebo vstupenkou ve vašem telefonu.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Adresa

Theatre Royal Drury Lane

Adresa
Catherine Street London WC2B 5JF

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy