Vstupenky na: Zpět do budoucnosti: muzikál

Zpět do budoucnosti: muzikál

4.6 (39)
Od 712 Kč

Vítejte v Hill Valley! Naskočte na elektrickou jízdu zpět časem jako v kasovním trháku z roku 1985 a dnes již fenoménem pop kultury a dorazíte přímo do londýnského West Endu na průlomové nové muzikálové dobrodružství! Když se Marty McFly objeví v roce 1955 díky stroji času sestaveným excentrickým vědcem Doc Brownem náhodou změní směr historie. Nyní závodí s časem, aby napravil přítomnost, utekl před minulostí a dostal se …zpět do budoucnosti.

Přehled

- Zajistěte si lístky na tento nový muzikálový hit
- Vyberte si vlastní sedadla
- Užijte si hudbu z filmového hitu z roku 1985
- Zazpívejte si obrovské hity
- Muzikál si zamilujete stejně, jako film

Co mohu očekávat?

Vítejte v Hill Valley!
Naskočte na elektrickou jízdu zpět časem jako v kasovním trháku z roku 1985 a dnes již fenoménem pop kultury a dorazíte přímo do londýnského West Endu na průlomové nové muzikálové dobrodružství!

Když se Marty McFly objeví v roce 1955 díky stroji času sestaveným excentrickým vědcem Doc Brownem náhodou změní směr historie. Nyní závodí s časem, aby napravil přítomnost, utekl před minulostí a dostal se …zpět do budoucnosti.

Adaptace ikonického příběhu pro divadelní prkna pochází od tvůrců samotného filmu: Bob Gale (trilogie Zpět do budoucnosti) a Robert Zemeckis (Forrest Gump).

Produkce obsahuje originální hudbu od cenami Grammy oceňovaného Alana Silvestriho (Avengers: Endgame) a Glena Ballarda (Michael Jackson’s Man in the Mirror), spolu s hity z filmů včetně The Power of Love, Johnny B Goode, Earth Angel a Back in Time.

Připoutejte se na napínavou divadelní zkušenost! Jakmile ZPĚT DO BUDOUCNOSTI: MUZIKÁL dosáhne 140 km/h uvidíte skutečnou a pořádnou zábavu!

Rezervujte si své lístky včera!

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace obdržíte přímo na svůj e-mail elektronickou vstupenku. Akceptují se i vstupenky na mobilním telefonu.

Otevírací doba

Monday to Saturday at 7.30pm
Friday and Saturday at 2.30pm

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 Hodiny 40 Minuty

Zobrazit informace

Adresa

Adelphi Theatre

Adresa
409-412 Strand London WC2R 0NS

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy