Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

Victoria Palace Theatre

Victoria Palace Theatre

Victoria Palace Theatre

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: Hamilton

Hamilton

4.6 (8)
Od 1 370 Kč

Zajděte si na cenami ověnčenou produkci Hamilton v londýnském West Endu! Zažijte příběh Alexandera Hamiltona, spolu s hudbou, kterou inspiroval rap, jazz, hip-hop, R&B a blues. Talentovaní herci a herečky pocházejí z různých prostředí - a i to vás provede politikou a historií a příběhy Otců zakladatelů, včetně jejich boje za to, v co věřili!

Přehled

- Nepropásněte cenami ověnčený muzikál 
- Zažijte příběh Alexandera Hamiltona 
- Poslechněte si hudbu, kterou inspiroval rap, jazz, hip-hop, R&B a blues 
- Užijte si příběh od obsazení, plného diverzity 
- Zvolte si vlastní sedadla

Co mohu očekávat?

Tento muzikál vypráví příběh Alexandera Hamiltona, jednoho z Otců zakladatelů Spojených států amerických. 

Hamilton je imigrant původem z Britské Západní Indie, který se setkává se slavnými politiky a vojáky, na které udělá skvělý dojem svými rétorickými schopnostmi. Jeho politická kariéra je tímto na vzestupu, až se jednoho dne stává pravou rukou George Washingtona. Ačkoli jsou politika a lidská práva jeho hlavním cílem, brzy se zamiluje do ženy jménem Elizabeth, a na chvíli to vypadá, že se mu dostalo štěstěny. 

Brzy však vypukne Americká válka za nezávislost a Hamiltonova láska a manželství s Elizabeth začíná upadat, navíc se šíří zvěsti o Hamiltonově nevěře. Je pro Hamiltona možné se soustředit na to, co je skutečně důležité? A dokáže pomoci se založením Ameriky ve kterou skutečně věří? 

Muzikál Hamilton napsal a zhudebnil Lin-Manuel Miranda, který je původním představitelem Hamiltona na Brodwayi, a zároveň výhercem Pulitzerovy ceny v kategorii Drama. Cenu získal v roce 2016 za svůj muzikál uvedený na Brodwayi. Soundtrack muzikálu kombinuje hip-hop, jazz, blues, rap, R&B a Brodway. Talentované obsazení je různorodé, díky čemuž dokáže předat důležité poselství příběhu. 

Toto je příběh dřívější i současné Ameriky. 

Jak to funguje?

Vaše vstupenky budou odeslány přímo do e-mailové schránky, krátce po dokončení rezervace. Vytištěnou kopii si přineste s sebou do divadla. Prokázat se můžete také vstupenkou z mobilního telefonu. 

Důležitá informace

- Hamilton is appropriate for anyone over the age of 10. The show contains some strong language. Also please note that children under 5 years old are not allowed in the theater.

Je to pro mě vhodné?

If you're interested in history, like hip-hop and rap and enjoy shows fully focused on telling a good story, this is the show for you!

Otevírací doba

Pondělí - Sobota: 19:30 
Čtvrtek a Sobota: 14:30 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 Hodiny 45 Minuty

Zobrazit informace

Adresa

Victoria Palace Theatre

Adresa
79 Victoria St Westminster London SW1E 5EA

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy