Vstupenky na: The Book of Mormon

The Book of Mormon

4.8 (225)
Od 687 Kč

The Book of Mormon je tím nejzábavnějším a nejvtipnějším muzikálem, který Broadway v New Yorku kdy uvedl! Tento muzikál vyhrál 9 cen Tony Awards, včetně ceny za nejlepší muzikál. Toto dílo od tvůrců South Parku musíte vidět. 

Přehled

- Jistota vstupenek na tento oblíbený muzikál
- Vyberte si vlastní sedadla 
- Padejte smíchem 

Co mohu očekávat?

O čem je The Book of Mormon? 
The Book of Mormon je příběh o dvou misionářích, kteří se vydají na cestu do nebezpečné Ugandy, kde chtějí tamní obyvatele přesvědčit k Mormonskému vyznání. Zatímco jeden z misionářů, Elder Price, je odhodlaný věřící a vše se mu daří, jeho partner, Elder Cunningham, je tak trochu nerd a ve společnosti to neumí, nicméně myslí to dobře. Ačkoliv vše začíná poctivě, končí to vždy nějakým problémem. 

Tito dva misionáři velmi rychle zjistí, že šířit jejich poselství v Africe, kterou sužuje AIDS, chudoba a násilí není jednoduché! 

Magazín Rolling Stones uvedl - "Genialita ze South Parku udeřila na Broadwayi - a psala se historie. Mormon je na cestě stát se legendou". 
Noviny New York Times uvádí - "Budete padat smíchy. Mormon je muzikál z komediálního nebe". 
Noviny The New York Post uvádí - "Milujeme The Book of Mormon". 

Kdo za tímto dílem stojí? 
Muzikál The Book of Mormon pochází z produkční dílny tvůrců seriálu Městečko South Park. Jsou jimi zejména Trey Parker a Matt Stone a jeden z tvůrců Avenue Q - Robert Lopez. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace obdržíte vstupenku na zadanou e-mailovou adresu. Vstupenky si jednoduše vytiskněte a přineste s sebou do divadla. 

Důležitá informace

Jak dlouho muzikál trvá? 
The Book of Mormon trvá přibližně 2 hodiny a 30 minut, včetně přestávky. 

Is this suitable for me?

Muzikál The Book of Mormon obsahuje vulgární výrazy, náměty pro dospělé a sexuálně orientovaný humor. Představení není vhodné pro mladé děti. 

Otevírací doba

Od Pondělí do Soboty v 19:30, Středa a Sobota 14:30 

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 hours 30 minutes

Zobrazit informace

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Adresa

Prince of Wales Theatre

Adresa
31 Coventry Street London W1D 6AS

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy