Vstupenky na: The Book of Mormon

The Book of Mormon

4.8 (225)
Od 687 Kč

The Book of Mormon je tím nejzábavnějším a nejvtipnějším muzikálem, který Broadway v New Yorku kdy uvedl! Tento muzikál vyhrál 9 cen Tony Awards, včetně ceny za nejlepší muzikál. Toto dílo od tvůrců South Parku musíte vidět. 

Přehled

- Jistota vstupenek na tento oblíbený muzikál
- Vyberte si vlastní sedadla 
- Padejte smíchem 

Co mohu očekávat?

O čem je The Book of Mormon? 
The Book of Mormon je příběh o dvou misionářích, kteří se vydají na cestu do nebezpečné Ugandy, kde chtějí tamní obyvatele přesvědčit k Mormonskému vyznání. Zatímco jeden z misionářů, Elder Price, je odhodlaný věřící a vše se mu daří, jeho partner, Elder Cunningham, je tak trochu nerd a ve společnosti to neumí, nicméně myslí to dobře. Ačkoliv vše začíná poctivě, končí to vždy nějakým problémem. 

Tito dva misionáři velmi rychle zjistí, že šířit jejich poselství v Africe, kterou sužuje AIDS, chudoba a násilí není jednoduché! 

Magazín Rolling Stones uvedl - "Genialita ze South Parku udeřila na Broadwayi - a psala se historie. Mormon je na cestě stát se legendou". 
Noviny New York Times uvádí - "Budete padat smíchy. Mormon je muzikál z komediálního nebe". 
Noviny The New York Post uvádí - "Milujeme The Book of Mormon". 

Kdo za tímto dílem stojí? 
Muzikál The Book of Mormon pochází z produkční dílny tvůrců seriálu Městečko South Park. Jsou jimi zejména Trey Parker a Matt Stone a jeden z tvůrců Avenue Q - Robert Lopez. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace obdržíte vstupenku na zadanou e-mailovou adresu. Vstupenky si jednoduše vytiskněte a přineste s sebou do divadla. 

Důležitá informace

Jak dlouho muzikál trvá? 
The Book of Mormon trvá přibližně 2 hodiny a 30 minut, včetně přestávky. 

Is this suitable for me?

Muzikál The Book of Mormon obsahuje vulgární výrazy, náměty pro dospělé a sexuálně orientovaný humor. Představení není vhodné pro mladé děti. 

Otevírací doba

Od Pondělí do Soboty v 19:30, Středa a Sobota 14:30 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 hours 30 minutes

Zobrazit informace

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Adresa

Prince of Wales Theatre

Adresa
31 Coventry Street London W1D 6AS

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy