Vstupenky na: Cabaret

Cabaret

4.7 (3)
Od 1 393 Kč

Nepropásněte letos muzikál Cabaret the Musical v Londýně. Vstupenky do neblaze proslulého Kit Kat klubu v londýnském West Endu je možné si rezervovat zde!

Přehled

- Zajištění vstupenek na klasický muzikál

- Vyberte si vlastní sedadla

- Užívejte si slavné hudby

- Zazpívejte si spolu s velkými hity

Co mohu očekávat?

Vysoce očekávaná produkce Cabaret Rufuse Norrise s oceněním Olivier má být obsazena mezinárodně uznávaným zpěvákem/skladatelem Willem Youngem, který jako jeho debut na divadelních prknech v podobě enigmatického Emcee.

Od doby, co v roce 2002 vyhrál nově vznikající Pop Idol se Will Young stal jedním z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších britských hudebníků, s více jak 9 miliony prodanými alby.

Cabaret disponuje dechberoucí choreografie, luxusní kostýmy a ikonické písně muzikálového světa, jako jsou 'Money Makes the World Go Round’, 'Two Ladies’, 'Maybe This Time' a samozřejmě  'Cabaret'.

Cabaret the Musical přemění Weimar Berlín roku 1931 na ráj plný dekadence. V jeho centru jsou neblaze proslulé Emcee a oprsklá Sally Bowles, kteří po nocích vystupují v Kit Kat Klubu. Od své premiéry na Broadwayi v roce 1966 se objevila slavná verze muzikálu v hlavní roli s Lizou Minnelli a Oscarem oceněným hercem jménem Joel Grey. Cabaret získal neuvěřitelný počet ocenění na jevišti i plátně, včetně 8 Oscarů, 7 cen BAFTA a 13 cen Tony.

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?

Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky odeslány na zadanou e-mailovou adresu. Stačí se prokázat vytištěnou vstupenkou nebo vstupenkou ve vašem telefonu.

Otevírací doba

Od pondělí do soboty 19:30

Středa a sobota 14:30.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Zobrazit informace

Adresa

Kit Kat Club

Adresa
(At the Playhouse Theatre) Northumberland Ave London WC2N 5DE

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy