The Third Man

Vstupenky na: The Third Man

The Third Man

 
Od 1 012 Kč

Toto je zcela nový produkt v naší nabídce. Své vstupenky můžete rezervovat již nyní, a to zde. Bližší informace o produktu budou brzy k dispozici.

Graham Greene’s brilliant story – which was made into a landmark film and published as a novella – now comes to the stage in a new musical written by Christopher Hampton with music by George Fenton, lyrics by Don Black and directed by Trevor Nunn. Post-war Vienna is the setting as Holly Martins arrives at the invitation of his friend and hero, Harry Lime, only to discover that Harry has been killed in a car accident. But nothing that he is told about what happened makes any sense. The tension mounts as Holly enters the world of black marketeers and military bureaucracy, culminating in a chase through the Viennese sewers, as Holly tries to discover what happened to Harry…and who is the third man? This world premiere will keep audiences on the edge of their seats as they are immersed into the world of The Third Man.
 

Změna termínu zdarma Změna termínu zdarma
Nyní můžete změnit svůj rezervovaný termín zdarma! Jednoduše využijte níže uvedený formulář pod sekcí “Kontaktujte nás” a zašlete nám e-mail s informací o novém termínu a to nejméně 5 dní před původně rezervovaným termínem.

Adresa

Menier Chocolate Factory

Adresa
51 Southwark Street London SE1 1RU

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy