Vstupenky na: Mary Poppins

Mary Poppins

5.0 (9)
Od 813 Kč

Několika cenami ověnčený muzikál z dílny Disney a Camerona Mackintoshe, Marry Poppins, se vrací svého domova na West Endu, do londýnského Divadla Prince Edwarda. 

Přehled

- Užijte si příběh kouzelné chůvy
- Obdivujte krásné choreografie & úžasné efekty 
- Poslechněte si nezapomenutelné písničky 
- Vyberte si vlastní sedadla 

Co mohu očekávat?

Světově nejproslulejší chůva se vrací na West End
Magický příběh světově nejproslulejší chůvy je s úspěchem a obrovskou podívanou předveden na divadelních prknech, v doprovodu s dechberoucími choreografiemi, úžasnými efekty a chytlavými písničkami. 

Divadelní produkce Mary Poppins je adaptací úžasných příběhů od PL Traversové a původní filmové předlohy. Vytvořen byl Cameronem Mackintoshem, a má knihu od Oscarem oceněného scénáristy a tvůrce seriálu Panství Downton, Juliana Fellowese. 

Milovanou hudbu od Richarda M. Shhermana a Roberta B. Shermana, které nechybí slavné písničky jako jsou Jolly Holiday, Step in Time, Supercalifragilisticexpialidocious a Feed the Bird muzikál doprovází také nové písničky a texty, včetně Practically Perfect od cenou Oliverem oceněného britského týmu, jehož členy jsou George Stiles a Anthony Drewe. 

Jak to funguje?

Jak dostanu vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace vám vstupenky budou odeslány na emailovou adresu. Vytištěné vstupenky si doneste do divadla. Prokázat se můžete také vstupenkami z mobilního telefonu. 

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Adresa

Prince Edward Theatre

Adresa
28 Old Compton Street London W1D 4HS

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy