Vstupenky na: Mary Poppins

Mary Poppins

5.0 (31)
Od 3 008 Kč

Několika cenami ověnčený muzikál z dílny Disney a Camerona Mackintoshe, Marry Poppins, se vrací svého domova na West Endu, do londýnského Divadla Prince Edwarda. 

Přehled

- Užijte si příběh kouzelné chůvy
- Obdivujte krásné choreografie & úžasné efekty 
- Poslechněte si nezapomenutelné písničky 
- Vyberte si vlastní sedadla 

Co mohu očekávat?

Světově nejproslulejší chůva se vrací na West End
Magický příběh světově nejproslulejší chůvy je s úspěchem a obrovskou podívanou předveden na divadelních prknech, v doprovodu s dechberoucími choreografiemi, úžasnými efekty a chytlavými písničkami. 

Divadelní produkce Mary Poppins je adaptací úžasných příběhů od PL Traversové a původní filmové předlohy. Vytvořen byl Cameronem Mackintoshem, a má knihu od Oscarem oceněného scénáristy a tvůrce seriálu Panství Downton, Juliana Fellowese. 

Milovanou hudbu od Richarda M. Shhermana a Roberta B. Shermana, které nechybí slavné písničky jako jsou Jolly Holiday, Step in Time, Supercalifragilisticexpialidocious a Feed the Bird muzikál doprovází také nové písničky a texty, včetně Practically Perfect od cenou Oliverem oceněného britského týmu, jehož členy jsou George Stiles a Anthony Drewe. 

Jak to funguje?

Jak dostanu vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace vám vstupenky budou odeslány na emailovou adresu. Vytištěné vstupenky si doneste do divadla. Prokázat se můžete také vstupenkami z mobilního telefonu. 

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Adresa

Prince Edward Theatre

Adresa
28 Old Compton Street London W1D 4HS

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy