Vstupenky na: Wicked – Londýn

Wicked – Londýn

4.7 (678)
Od 627 Kč

Muzikál Wicked je držitelem více než 100 mezinárodních ocenění, včetně ceny Grammy, ceny Certificate of Excellence portálu TripAdvisor and tří cen Tony. 

Přehled

- Rezervace vstupenek na oblíbený muzikál
- Vlastní výběr dostupných sedadel
- Zážitek z muzikálu s více jak 100 ocenění
- Muzikál vhodný pro celou rodinu

Co mohu očekávat?

O čem je muzikál Wicked? 
Muzikál Wicked je inspirován známým románem od Gregoryho Maguira, který adaptoval příběhy a postavy vytvořené L. Frankem Baumem v Čarodějovi ze země Oz. Muzikál je unikátním příběhem o neobvyklém přátelství mezi dvěma dívkami, které se poprvé setkávají při studiu kouzel.

Jejich mnohá dobrodružství v zemi Oz je nakonec zavedou k jejich osudům, kdy se z dívek stanou Glinda Dobrá a Elphaba Zlá Čarodějnice ze Západu. Představení vás očaruje úžasnými technickými čáry, oslnivými kostýmy, geniálním a vtipným příběhem a senzační hudbou – Wicked je prostě muzikál, který si nesmíte nechat ujít.

Muzikál již celé desetiletí okouzluje diváky všech věkových kategorií z celého světa a i nadále boří rekordy v londýnském divadle Apollo Victoria, kde se stal 10. nejdéle uváděným muzikálem na West Endu všech dob. 

„Jeden z těch nejpopulárnějších muzikálů na West Endu všech dob.“ (Evening Standard) 
„Ta nejlepší volba pro opravdu magický večer.“ (Daily Mail)

Kdo je autorem?
Muzikál Wicked vychází z románu od Gregoryho Maguira, hudba a texty jsou od několikanásobného držitele cen Grammy a Oscar , Stephena Schwartze, a libreto připravila Winnie Holzmanová. Režii zajistili Joe Mantello. 

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace obdržíte e-mail s elektronickou vstupenkou. Stačí vstupenku vytisknout a přinést si ji s sebou do divadla.

Důležitá informace

Jak dlouho muzikál trvá?
Muzikál Wicked trvá přibližně 2 hodiny a 50 minut včetně přestávky. 

Is this suitable for me?

Wicked je muzikál pro všechny věkové kategorie, ale doporučuje se pro děti ve věku od 7 let. Děti ve věku do 3 let nebudou do divadla vpuštěny. Děti ve věku do 16 let musí být během představení v doprovodu dospělého. 

Otevírací doba

Od pondělí do soboty v 19:30 Ve středu a sobotu ve 14:30

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 hours 45 minutes

Zobrazit informace

Adresa

Apollo Victoria Theatre

Adresa
17 Wilton Road London SW1V 1LG

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy