Vstupenky na: The Drifters Girl

The Drifters Girl

 
Od 764 Kč

Zažijte muzikál The Drifters Girl na vlastní kůži, a to přímo v londýnském divadle West End. Užijte si klasické písničky 50. a 60. let, jako jsou 'Stand by Me', 'Under the Boardwalk' a 'Save the last dance for me'. Muzikál vypráví příběh Faye Treadwell, která byla šéfkou hudební skupiny The Drifters - a to dlouho předtím, než termín "šéfka" vůbec existoval.

Přehled

- Příběh o The Drifters na vlastní kůži
- Beverley Knight v roli Faye Treadwell
- Slavné písničky, jako je například "Stand by me"
- Krásný muzikál posazený do období 50. a 60. let 
- Volba vlastních sedadel 

Co mohu očekávat?

Seznamte se se skutečným příběhem ženy, která stála za jednou z nejlepších vokálních skupin světa - The Drifters. 

Její jméno bylo Faye Treadwell, a byla to legendární manažerka The Drifters, která, spolu se svým manželem, bojovala celé tři dekády za to přeměnit nejžhavější skupinu Atlantic Records v celosvětový fenomén. 

Z výšek velkých hitů a vyprodaných turné po pády plné právních bitev a osobních tragédií, The Drifters Girl vypráví pravdivý příběh Faye Treadwellové: první afroamerické hudební manažerka. V tomto příběhu se dozvíte její odhodlání, díky kterému to se svou milovanou kapelou nikdy nevzdala. 

Po třiceti letech a více jak stovce hitů je každému jasné, že Faye je a vždy bude Drifters Girl. V této produkci West Endu září v roli Faye Treadwell herečka Beverley Knight! 

Díky soundtracku, který je plný takových hitů jakými jsou například 'Save the last dance for me', 'Under the boardwalk', 'Stand by me', 'Come on over to my place' a 'Saturday night at the movies', je muzikál The Drifters Girl nezapomenutelným zážitkem! 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace budou vaše e-vstupenky odeslány na uvedenou e-mailovou adresu. Prokázat se můžete vstupenkami z mobilního telefonu nebo vytištěnou kopií. 

Důležitá informace

- Obsazení se může změnit bez udání důvodů, účast konkrétního obsazení proto nemůže být zaručena. 

Is this suitable for me?

Pokud máte rádi hudbu z 50. a 60. let, poté je tento muzikál přímo pro vás. 

Otevírací doba

Pondělí - Sobota: 19:30
Středa a Sobota: 14:30 

Change date free of charge Change date free of charge
You can now change your booked date free of charge! Simply use the form under Contact Us or send us an email to let us know the new date no later than 5 days before your booked date

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Zobrazit informace

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Adresa

Garrick Theatre

Adresa
2 Charing Cross Rd Charing Cross London WC2H 0HH

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy