Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Navštivte muzikály v Londýně

Vítejte na stránkách MuzikalyLondyn.cz! Tyto webové stránky jsou určeny všem, kteří chtějí skutečně prožít nejslavnější světové muzikály v magickém prostředí londýnského West Endu. Prostřednictvím MuzikalyLondyn.cz můžete jednoduše, rychle a bezpečně zakoupit vstupenky na nejznámější a nejoblíbenější londýnské muzikály.

  • Více než 3 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platit v Korunách

    Platba v Kč bez jakýchkoli skrytých poplatků

Informace o místě

Spiegeltent

Spiegeltent

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: Screaming with Laughter

Screaming with Laughter

Od Kč 420
Screaming with Laughter is London's Original daytime comedy club where babies can come too.

See the best acts from TV and the Comedy Circuit without having to book a sitter, and enjoy a night out but in the day. We are so excited to be back at the Underbelly with a new line-up including Josie Long, Hatty Ashdown and others.

With over 6 years experience of making tired new parents laugh, we know how important it is to get out and do something other than rhyme-time. Audiences can feel free to feed, change and move around with their baby, all activities which our acts are respectful of - A baby crying is nothing compared to a rowdy Saturday hen or stag do gig. Comedians do their normal club-sets which is why our recommended age limit is for up to 13 months. (we don’t want them picking up bad words!)
We provide baby-mats, bubbles and baby change, however buggies must be parked outside the seating area. Expectant parents, aunts, grandparents, all family and friends are welcome. We do our best to make parents & baby feel comfortable, but with the excitement of a comedy club atmosphere.

Adresa

Spiegeltent

Adresa
Jubilee Gardens, off Belvedere Road London SE1 8XX

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy