Vstupenky na: Sister Act: The Musical

Sister Act: The Musical

 
Od 2 928 Kč
Muzikál Sister Act na londýnském West Endu vychází z veleúspěšné filmové předlohy. Vstupenky na představení v londýnském divadle Palladium můžete zakoupit zde.

V roce 2009 obohatil nabídku londýnských muzikálů nový skvost!

Muzikál Sister Act v londýnském West Endu vychází ze stejnojmenné úspěšné filmové předlohy (Sestra v akci).

Když se barová zpěvačka Deloris Van Cartierov stane svědkem vraždy, policie se rozhodne uklidit ji na místo, kde by ji nikdo nehledal – do kláštera! Život v černém hábitu a přísná pravidla řádu jí však příliš nesedí. Chybí jí tanec a zpěv, avšak pouze do té doby, než se stane živou vodou místního sboru, jehož dříve nudné výstupy promění ve strhující koncerty. To však neujde pozornosti mafiánů, kteří ji unesou, avšak nepočítají s tím, že Deloris právě získala nemálo sester!

Ve filmové předloze hlavní roli Deloris úchvatně ztvárnila Whoopi Goldbergová. Hudbu zkomponoval Alen Menken, který proslul mimo jiné hudbou k filmovým hitům Malý krámek hrůz, Kráska a zvíře, Malá mořská víla a Kouzelná romance.

Sister Act je vřelá komedie o tom, že někdy najdete přátele tam, kde byste je čekali ze všeho nejméně.

Otevírací doba

Monday-Saturday: 7.30 P.M.
Wednesday and Saturday: 3 P.M.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 hours 30 minutes

Zobrazit informace

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Adresa

Eventim Apollo

Adresa
2 Queen Caroline Street London W6 9QH

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy