Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Navštivte muzikály v Londýně

Vítejte na stránkách MuzikalyLondyn.cz! Tyto webové stránky jsou určeny všem, kteří chtějí skutečně prožít nejslavnější světové muzikály v magickém prostředí londýnského West Endu. Prostřednictvím MuzikalyLondyn.cz můžete jednoduše, rychle a bezpečně zakoupit vstupenky na nejznámější a nejoblíbenější londýnské muzikály.

  • Více než 3.4 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Bez jakýchkoliv skrytých poplatků

Informace o místě

Old Vic Theatre

Old Vic Theatre

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: Noises Off

Noises Off

Od 618 Kč

See Noises Off in London and experience the winner of both Olivier and Tony Awards for Best Comedy. Buy tickets to Noises Off now! 

Přehled

Winner of both Olivier and Tony Awards for Best Comedy, this celebrated play serves up a riotous double bill - a play within a play. Hurtling along at breakneck speed it follows the backstage antics of a touring theatre company as they stumble their way through rehearsals to a shambolic first night and a final disastrous performance.

Co mohu očekávat?

Lindsay Posner directs a new production of Michael Frayn's irresistible, multi-award-winning backstage comedy Noises Off. Enjoyed by millions of people worldwide since it premiered in 1982 and hailed as one of the greatest British comedies ever written. Winner of both Olivier and Tony Awards for Best Comedy, this celebrated play serves up a riotous double bill - a play within a play.

Hurtling along at breakneck speed it follows the backstage antics of a touring theatre company as they stumble their way through rehearsals to a shambolic first night and a final disastrous performance.

Otevírací doba

Monday to Saturday 7.30pm Wednesday and Saturday 2.30pm

Zobrazit informace

Adresa

Old Vic Theatre

Adresa
103 The Cut London SE1 8NB

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy