Vstupenky na: We Will Rock You

We Will Rock You

 
Od 5 470 Kč

21 let poté, co vše začalo…světově oblíbené rockové divadlo se vrací domů! Světový hit “We Will Rock You” od kapely Queen a Bena Eltona se vrací do Londýna během následujícího léta

Přehled

-Užijte si hudbu kapely Queen

-Vyberte si vlastní sedadla

-Zazpívejte si všechny velké rockové hity

Co mohu očekávat?

Triumfální návrat!

Toto představení vidělo již 17 milionů lidí v 28 zemích světa a nyní se v létě 2023 vrací do Londýna!

We Will Rock You je příběh z budoucnosti na místě, kterému se kdysi říkalo Země. Globalizace je dokončena. Všichni se dívají na ty samé filmy, nosí to samé oblečení a myslí si to samé. Bezpečný a spokojený Ga Ga svět.

Company Computers generují hudbu a děti si ji stahují. Všechny hudební nástroje jsou zakázány. Odboj však roste. Potřebuje hrdinu. Tím je ten, který si říká Galileo, ten muž, dokáže jim pomoci se osvobodit? Break Free?

Legendární kapela Queen, jejímž frontmanem byl, do jeho smrti v roce 1991, dynamický Freddie Mercury, skládala hudbu od 70. let a spojila své síly s autorem Benem Eltonem, aby přinesla svůj unikátní zvuk na divadelní prkna. Tento mega muzikál obsahuje 32 klasických Queen hitů, jako jsou Killer Queen, Bohemian Rhapsody, Radio Ga Ga a další.

Jeden sen. Jedna vize. Jeden obrovský hit. Rezervujte si své vstupenky ještě dnes!

Jak to funguje?

Jak získám své vstupenky?

Váš e-lístek bude odeslán přímo na e-mail, krátce po dokončení rezervace. Vytištěný lístek s sebou přineste do divadla nebo se můžete prokázat přes mobilní telefon.

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Adresa

Coliseum Theatre

Adresa
St Martin's Lane London WC2N 4ES

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy