Hledat vstupenky

Dodatečná bezpečnostní opatření: informujte se před samotnou návštěvou. čtěte zde

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Informace o místě

Shaftesbury Theatre

Shaftesbury Theatre

Shaftesbury Theatre

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: & Juliet

& Juliet

4.8 (63)
Od 837 Kč

Nechte sebou proudit energii z tohoto divadelního představení plného rytmu, který vám rozproudí krev v žilách. Hned několik slavných popových fláků dává život tomuto příběhu se zcela novým nádechem: V tomto případě je Romeo mrtev, ale Julie rozhodně ne. 

Přehled

- Volba vlastních sedadel
- Cenami oceněná Miriam-Teak Lee v roli Julie 
- Pečlivě vybrané popové hity 
- Nový pohled na Shakespearovskou klasiku 

Co mohu očekávat?

& Juliet je založeno na klasické hře Williama Shakespeara, Romeo a Julie, zaměřuje se však na jednu zásadní otázku hry: Co by se stalo, kdy zemřel Romeo a Julie žila? Příběh hry postaví Julii do zcela nové situace. V tomto moderním muzikále Julie odcestuje do Paříže, kde se chystá znovu vybudovat svůj život poté, co přišla o Romea. 

Součástí muzikálu je celá řada popových hitů slavného švédského hudebního producenta a skladatele, Maxe Martina. Martin během své kariéry pracoval s celou řadou slavných hudebních osobností, mezi kterými nechybí Britney Spears, Backstreet Boys, Céline Dion, Ariana Grande a Katy Perry. Hned dvacet-dva písniček z repertoáru tohoto skladatele se dostalo na první příčku žebříčku Bilboard Hot 100. Za své skladatelské schopnosti získal Martin také celou řadu ocenění. 

Písničky tohoto skladatele dávají muzikálu Juliet nový nádech. Navíc přichází s důležitou otázkou: Byl slavný Juliin konec pouze novým začátkem? Co když Julie rozhodne svůj vlastní osud? & Juliet vám poskytne odpovědi na tyto otázky, zabalené do skvělé popové hudby, která vám vykouzlí úsměv na tváři. 

Jak to funguje?

Krátce po dokončení rezervace vám budou e-vstupenky odeslány na uvedenou e-mailovou adresu. V divadle se budete moci prokázat tištěnou verzí nebo vstupenkami z mobilního telefonu. 

Otevírací doba

Pondělí - Sobota: 19:30
Čtvrtek a Neděle: 14:30 

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 hours 30 minutes

Zobrazit informace

COVID-19 Status:
Upon arrival to the theatre, all members of your party over the age of 14 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Adresa

Shaftesbury Theatre

Adresa
210 Shaftesbury Avenue London WC2H 8DP

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy