Vyhledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

Navštivte muzikály v Londýně

Vítejte na stránkách MuzikalyLondyn.cz! Tyto webové stránky jsou určeny všem, kteří chtějí skutečně prožít nejslavnější světové muzikály v magickém prostředí londýnského West Endu. Prostřednictvím MuzikalyLondyn.cz můžete jednoduše, rychle a bezpečně zakoupit vstupenky na nejznámější a nejoblíbenější londýnské muzikály.

  • Více než 3 milióny prodaných vstupenek

    Přes 4000 nabídek ve 30 městech

  • 100% bezpečný platební systém

    Nákup na našich stránkách je naprosto bezpečný

  • Platba v Kč

    Platba v Kč bez jakýchkoli skrytých poplatků

Informace o místě

Prince Edward Theatre

Prince Edward Theatre

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Vstupenky na: Aladin Walta Disneyho – Londýn

Aladin Walta Disneyho – Londýn

4.8 (134)
Od Kč 2655

Nový Disneyho muzikál z Brodwaye, Aladin, vás přenese v dech beroucí podívané do světa kouzel, dobrodružství, veselých příhod a chytlavých písní. Kupte si vstupenky již nyní a odpočítávejte dny do zahájení tohoto mimořádného hudebního zážitku v červnu 2016, kdy se vám představí svět, jaký jste ještě nepoznali.

Přehled

- Zajistěte si vstupenku na Disneyho muzikálovou novinku
- Sami si vyberte místo k sezení
- Užijte si muzikál pro celou rodinu
- Nechte se unést oscarovou hudbou
- Obdivujte povznášející choreografii a úžasné vizuální efekty

Co mohu očekávat?

O čem je Aladin?
Muzikál Aladin, který je založený na Disneyho filmové klasice z roku 1992, pojednává o chudém, ale okouzlujícím chlapci Aladinovi, který se zamiluje do krásné princezny Jasmíny. 
Princezna Jasmína je nešťastná z otcova přání, že si má najít ženicha. Sultánova pravá ruka Džafar mezitím osnuje plán, jak se zmocnit trůnu. Když se jednou Jasmína potají vykrade z paláce, setká se s Aladinem.

Když jsou spolu přistiženi, Aladin je odsouzen k smrti, ale Džafar ho zachrání tak, že mu nařídí, aby přinesl lampu z Jeskyně zázraků. S lampou je ale nerozlučně spjat džin, a jakmile ho Aladin bezděky pustí ven, roztočí se kolo úžasných dobrodružství. 

Muzikál Aladin obsahuje nestárnoucí filmové písně, jako jsou A Whole New World, Friend Like Me a Arabian Nights, ale i zcela novou hudbu napsanou pro muzikál. 

Jedním otřením kouzelné lampy vás Aladin vtáhne do exotického světa odvážných dobrodružství, klasické komedie a nestárnoucího zamilovaného příběhu. 

Kdo je autorem?
Režii a choreografii Aladina má na starosti Casey Nicholaw, který je držitelem ceny Tony (The Book of Mormon), autorem hudby je Alan Menken (Kráska a zvíře), a text zajistili Howard Ashman (Kráska a zvíře), Tim Rice (Lví král) a Chad Beguelin (Elf).

Jak to funguje?

Jak získám vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace obdržíte e-mail s elektronickou vstupenkou. Stačí vstupenku vytisknout a přinést si ji s sebou do divadla.

Důležitá informace

Jak dlouho muzikál trvá?
Muzikál Aladin trvá přibližně 2 hodiny a 30 minut včetně jedné přestávky.

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Délka představení: 2 hours 30 minutes

Adresa

Prince Edward Theatre

Adresa
28 Old Compton Street London W1D 4HS

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy